Galapagai

Bilietai jau prekyboje! Bilietus galite įsigyti ir ROKIŠKYJE - turizmo ir amatų centre (Nepriklausomybės a. 8, Rokiškis)

Festivalis vyksta nuo 2011 metų, Zaraso saloje, Zarasuose.
„Galapagai” – muzikos ir aktyvių pramogų festivalis, kasmet Zaraso ežero saloje buriantis neabejingus gyvai muzikai ir audringam laisvalaikiui.
Festivalis skleidžia gaivališko išsitaškymo ir nesumeluotų emocijų atmosferą skambant įvairių žanrų muzikai. Penkiose festivalio scenose kiekvienais metais pasirodo kelios dešimtys Lietuvos ir pasaulinio garso muzikos atlikėjų. Festivališką energiją žadina ryškios pramogos, sporto varžybos ir ekstremalūs šou, vykstantys ežero apsuptoje saloje.
Festivalis „Galapagai“ skiria dėmesį su augintiniais atvykstantiems lankytojams, kasmet rengdami draugiškas šunų ir jų šeimininkų lenktynes. Šia iniciatyva festivalis primena socialinės atsakomybės jausmą palaiko beglobiams gyvūnams padedančias organizacijas.
„Galapagai“ yra vienintelis Lietuvos festivalis, dalyvaujantis Europos talentų mainų programoje – ETEP ir kelis metus iš eilės nominuotas geriausių nedidelių Europos festivalių kategorijoje.

Šių metų fesitvalio programoje:

Charli XCX (UK) - Dabar 24-erių atlikėja ėmė kurti dainas, būdama vos keturiolikos, pirmą singlą išleido savarankiškai ir tada pasinėrė į Londono reivą. Netrukus ją susirado prodiuseris Timas Gonzalesas ir iš to gimė „Heartbreaks and Earthquak“ ir „Super Ultra”. Charli XCX debiutinis albumas “True Romance”, įskaitant singlus “You (Ha Ha Ha)” ir “Nuclear Seasons” sulaukė didžiulės sėkmės, o didžiausia populiarumo banga bloškė 2013-2014, kai kartu su Icona Pop ir Iggy Azalea įrašė triuškinančios sėkmės singlus “I Love It” ir “Fancy”. 2016-aisiais ji išleido trumpąjį albumą „Vroom Vroom“ ir tuo pačiu įkūrė savo kompaniją „Vroom Vroom Recordings“.
Charli XCX į Lietuvą grįžta grąžinti skolos. 2014 metais pasirodymą atšaukusi atlikėja
per tą laiką spėjo iškepti daugybę pasaulinių hitų, susišlavė begalę pasaulinių apdovanojimų, buvo dukart nominuota „Grammy“. Ir – „Galapaguose“ ji pasirodys kartu su gyvai grojančia merginų grupe!

UNKLE LIVE (UK) - James‘as Lavelle buvo vienas pagrindinių žaidėjų 1990-ųjų rinkoje. Įkūręs „Mo’ Wax Records“ ir „UNKLE“, jis dirbo petis į petį su tokiais laikmečio superherojais kaip DJ Shadow, Thomas Yorke, Richardas Ashcroftas ar „Massive Attack“.
Rimtas menininkas jame prabudo 2014-aisiais, kai J. Lavelle buvo pakviestas kuruoti garsųjį Meltdown’o festivalį Londone. Taip jis papildė ilgą muzikos švietėjų vardų sąrašą, atsidurdamas greta Yoko Ono, Davido Bowie, „Massive Attack“ ar Nicko Cave’o. „Mo’ Wax“ ir „UNKLE“ užėmė pelnytą vietą legendinio Londono pasilinksminimo rajono – Southbank‘o šlovės galerijoje
Netsky Dj Set Ų Script MC (BE) - žymiausias belgų drum’n’bass didžėjus, prikėlęs šį žanrą naujam gyvenimui su savo pirmaisiais hitais „Alive“, „Puppy“ ir „Memory Lane“ bei „Rusko“ remiksu „Everyday“. Jo paskutinis hitas RIO kirto per visas topų viršūnes. Netsky kūriniai ir remiksai perklausyti dešimtis milijonų kartų. 2009 m. po pirmo kūrinio paleidimo į viešumą vos po kelių mėnesių iškart buvo nominuotas „Drum + Bass Arena Awards“ ir apdovanojmuose triumfavo. Tai neabejotinai bus vienas energingiausių festivalio uždarymo pasirodymų didžiojoje scenoje.
Dillon (DE) - Brazilijoje gimusi ir Vokietijoje įsikūrusi dainininkė Dillon. Tai – viena ramesnių festivalio dalių. Išskirtinio vokalo atlikėja lyginama su tokiomis atlikėjomis kaip Björk and Lykke Li.

Alma (FI) - viena perspektyviausių ir topus sprogdinančių Suomijos atlikėjų. Vos dvidešimties, o jau įsukusi hitų mašiną ir itin perspektyviai judanti į priekį. „Aš žinau, kas yra dvidešimt: tai galybė pirmų kartų, visa era patirčių“, – sako ji.
Žaliaplaukė sėkmės sulaukė dar 17-os, kai Suomijos talentų konkurse finišavo penkta. Publika pamilo jos beprotišką stilių, begėdiškus ir inovatyvius tekstus, autentiškus pasirodymus. Ji – viena iš milijono. Ir Pernai ji pasirašė sutartį su “Universal Music”.
Tommy Cash (EE) - vienas žymiausių Estijos didžėjų, kurio antras vardas galėtų būti Sarkazmas arba Pašėlusi Energija. Visą savo talentą ir prigimtinį artistiškumą jis atsineša į sceną, todėl jo nepakanka klausytis: norisi jį matyti (kaip ir tą vaizdo klipą, kuriame Cash‘as – įsitrigęs tarp moteriškų žandukų).
„Dėl Tommy Cash‘o kovojome su kitais užsienio festivaliais, nes reperio grafikas itin įtemptas. Bet laimėjome! Ir iškart galime pažadėti, kad jo pasirodymo metu laukia daug staigmenų“, – žada organizatoriai.
DBC presents: Branko (PT) - penktadienio šokiai „Galapaguose“ nebeįsivaizduojami be „Despotin Beat Club“ rengiamo naktinio vakarėlio cirko palapinėje. „Bet apie juos pačius prabilsime vėliau. Dabar apie jų svečią iš Portugalijos: jau du metus jį medžiojame ir pagaliau turime. Tai visiškai neprilygstamas prodiuseris ir didžėjus Branko, kilęs iš Lisabonos. Jis bendradarbiavo su tokiais atlikėjais kaip Zebra Katz, Roses Gabor, Dominique Young Unique ir Njena Redfoxx. Kilęs jis iš Lisabonos, neseniai išleido savo albumą „Atlas“, – svečią pristato organizatoriai.
Neonkės presents: Kideko (UK) - šeštadienį bus galima visa galva pasinerti į dar vieną gražią tradiciją: vienas stipriausių Vilniaus klubo „Opium“ vakarėlių „NEONKĖS“ kasmet keliasi į Zaraso salą paskutiniam liepos savaitgaliui ir festivalyje „Galapagai“ tradiciškai pristato nepamirštamą programą su daug dažų. Šiemet pagrindinis vakaro svečias bus britas KIDEKO – house bass didžėjus, prodiuseris iš Jungtinės Karalystės. Dar jaunas, o jau susukęs ne vieną radijo hitą.
Timid Kooky (LT) - bendradarbiaujant su “Tamsta Club” šiemet festivalis ieškojo naujų talentų jų organizuojamame konkurse “Garažas’17” ir rado “Timid Kooky”! Tikimės festivalio metu bus atradimas daugeliui! Patys “Timid Kooky” apie save labai paprastai:
“Grojom su Džiugu dviese, tada jis pakvietė Subičių, ir tada mes grojom trise. Tada labai ilgai galvojom ką su vokalais daryt, tada nusprendėm patys dainuot. Tada nusipirkom mikrafų, pradėjom dainuot, ir tada pasidarėm pilnai veikianti grupė.”

Taip pat festivalyje gros dar daugiau žinomų atlikėjų ne tik iš Lietuvos apie kuriuos organizatoriai paskelbs visai netrukus!
Dar daugiau fesitvalio vardų netrukus bus paskelbta, informacija: www.galapagai.lt
Parkingas
Transporto priemonių parkingas festivalyje yra mokamas. Už parkingą galėsite susimokėti įvažiuodami į festivalio teritoriją prie bilietavimo punkto.

Kempingas
Festivalio teritorijoje jūs galėsite įsikurti palapinių miestelyje. Palapinių dydis nėra ribojamas ir jos nėra apmokestintos.
Kita informacija:
Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 10 metų įleidžiami nemokamai (prie įėjimo būtina pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą. Nepilnamečiai įleidžiami tik su suaugusiojo priežiūra)).
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP ((bet tik ne su profesiosionalia technika).
Renginio organizatorius: Festivalių Grupė, VšĮ.
Daugiau informacijos: www.galapagai.lt Į renginio vietą draudžiama įsinešti alkoholinius gėrimus!.